GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee cups 8849662
nr 884 9662
COFFEE CUPS
7 pcs, 19th century, wear, cracks.
7 st, 1800-tal
Condition: slitage, spricka/ sprickor
300
Monday Mars 31 2014
at 19:31:53