GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee cups 8849662

nr 884 9662

COFFEE CUPS

7 pcs, 19th century, wear, cracks.

7 st, 1800-tal

Condition: slitage, spricka/ sprickor

300

Monday Mars 31 2014
at 19:31:53